Şık Kullanışlı Ve Yumuşacık Bornozlar

Banyo yaptıktan sonra ihtiyaç duyacağınız bornoz takımları şık ve kullanışlılığı ile vücuttaki ve saçlarınızdaki hızla emiyor.

Bornoz Kumaşı

Özel kumaşlarla üretilen bornozlar nemli vücutta ıslaklık hissi bırakmıyor. Birbirinden zarif tasarım detayları ile dikkat çeken bornozlar genel itibari ile bambu lifleri veya pamuk kumaşlardan elde ediliyor. Bazı modellerde ise pamuk ve bambu lifinin farklı oranlarda karıştırılması ortaya çıkıyor. Bu kumaşların su emici özellikleri bornozların yumuşacık bir dokuya sahip olmasına yardımcı oluyor. Doğal malzemelerden üretilmeleri insan sağlığına da olumsuz etkide bulunmamasını sağlıyor. Kumaşların suya dayanıklı olması sık kullanımda bile deforme olmaması açısından kalitesini gösteriyor.

Bornoz Takımı Modelleri

Bornozların iç kısımlarına bakıldığında herhangi bir desen ayrıntısına rast gelinmiyor. Çünkü bornozların işlevsel kısmı iç kısımlarının olmasından dolayı sade üretilmesine yer veriliyor. Böylece kişileri rahatsız edecek etkiye de sahip olmuyor. Dış kısımlarında ise çeşitli desenlere rastlamak mümkündür. Yaka, kol ve etek kısımlarında yer verilen desenler farklı tasarımlarla ortaya çıkıyor. Bornoz takımı havlularında ise desenler yalnızca havlunun bir ucunda bulunuyor. Desenlerin işlenmesi şekli genel olarak dikiş makineleri ile gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda elde işlemelerde mevcuttur. Desenlerin nakşedilmesi yapıştırma desenlere göre daha doğal ve kaliteli oluyor. Yapıştırma desenler su ile temas ettiğinde deforme olabiliyorken nakşedilen desenlerin deforme olması mümkün olmuyor. Dayanıklılığı ile havluların ve bornozların uzun ömürlü olması sağlanıyor.

Bornoz Ve Havlularda Kullanılan Motifler

Bornoz ve havlularda çiçek ve dal motifleri veya çapa ve dümen motifleri kullanılıyor. Bu motiflerin havlulara zarif bir görünüm kazandırması sıklıkla kullanılmasına ihtiyaç duyuyor. Yaka veya manşetlere farklı renklerde işlemelerde yapılabiliyor. Veya farklı renklerde kumaş kullanımına da yer verilebiliyor. Hem desenli hem de desen kullanılmadan oluşturulan kombinler bornoz takımlarının farklı bir görünümlerini ortaya koyuyor. Çocuklar için üretilen bornoz takımı modellerinde ise genellikle sevimli kahramanların armalarına ve yazı işlemelerine yer verildiği görülüyor. Armaların ceplere veya yakaya yerleştirilmesi bornozların dikkat çekici olmasına olanak sunuyor. Bir anlamda çocukların banyo keyiflerine katkıda bulunuyor.

Bornoz Takımı Fiyatları

Bornoz takımı fiyatları söz konusu olduğunda birden fazla faktörün fiyat farklılığına neden olduğu düşünülür. Ürün fiyatları kaç parçadan oluşuyor, hangi kumaş özelliğini taşıyor, hangi teknoloji ile geliştirildi gibi sorular fiyat farklılıklarının yaşanmasının faktörünü oluşturuyor. Lisanslı ürünlerin fiyatlarında değişiklikler lisans türüne göre farklılık gösteriyor. Bambu ve organik pamuk kumaşlarının daha zor bulunması ürün fiyatının artmasında önemli bir etken oluyor. Yanı sıra el makinelerinde veya özel özel makinelerde işlendiği de fiyat farkı faktörüne etki ediyor. Ürünlerin tek veya çift kişilik olması da bir başka fiyat etkeni olarak değerlendirilebilir. Set halinde satışa sunulan ürünler pratik olması nedeni ile hem kullanışlı hem de fiyatı itibari ile biraz yüksek rakamlar içerebiliyor mirayakaya.com güvencesi altında kaliteli ve uygun fiyatlı bornoz takımlarına erişmek oldukça kolay!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir