Nissan’ın yeni ‘yıldızı’ Pulsar

Türkiye pazarında SUV sınıfındaki güçlü modelleriyle pazar payını yükselten Nissan, ürün gamını uzun yıllardır eksikliğini hissettiği hatchback versiyon ile tamamlıyor.

Markanın C hatchback sınıfına dönüşünü de simgeleyen modeli Pulsar (titreyen yıldız), önümüzdeki aydan itibaren Türkiye pazarına sunuluyor. Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, Pulsar modelinin kendilerine yeni bir güç kattığını söylerken, SUV modelleri ile yakaladıkları başarıyı C-HB segmentine de taşımak istediklerini belirtti.

Özkök, “Navara/dan sonra Pulsar ile 2 ay içinde yeni bir ürün sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Kararlı büyüme stratejimiz çerçevesinde Pulsar’ın satışlarımıza yeni bir ivme kazandıracağını düşünüyoruz” dedi.

Kompakt boyutuna rağmen 2700mmile sınıfının en uzun aksmesafesine sahip Pulsar, arka koltuk yolcuları için de iddialı dizmesafesine sahip.

59 BİN 900 TL’DEN BAŞLIYOR

Üç farklı motor, manuel ve otomatik şanzıman seçeneğiyle Türkiye’de yola çıkacak olan Pulsar, Qashqai’de kendini ispatlamış turbo motorlardan 1.2 litre manuel, 1.2 litre otomatik benzinli ve 1.5 litre dizel manuel şanzımana sahip olacak. Aracın lansman fiyatları 59 bin 900 TL’den başlarken, en üstmotor ve donanım versiyonunda 81 bin 300 TL’ye kadar yükseliyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir